shadow

Boerderijcamping De Beek

De camping

Gelegen aan de Zoddebeek, is het op onze boerderijcamping in Buurse goed toeven voor wie rust en ruimte erg belangrijk vind. Bij onze boerderijcamping lopen enkele Dexter minikoetjes.
Alle plaatsen voor caravans en campers zijn verhard met graskeien. Deze graskeien zorgen ervoor dat u altijd op een goede ondergrond staat. Voor tenten hebben we een tentenveld. Iedere kampeerplaats heeft een eigen 230V -6A aansluiting.
Bij iedere kampeerplaats is er een schoonwatervoorziening.
Bij iedere kampeerplaats is er een vuilwaterafvoer.
Voor iedere kampeerplek is er een infomap beschikbaar die u kunt gebruiken tijdens uw verblijf.

De omgeving

Buurse ligt in het mooie toeristische Twente en op geringe afstand van Enschede en Hengelo. U kunt prachtig fietsen en wandelen in het buitengebied van de gemeente Haaksbergen en u zult zeker gaan genieten van het fraaie Haaksbergerveen, het Buurserzand en het Witte Veen.

Praktische informatie

Seizoensopening
15 maart - 31 oktober

Informatie
Oppervlakte : 3,5 Ha.
Aantal plaatsen : 25
Emplacement : 125 m2

Verhuur
Kamers

Betalingsmogelijkheden
Contant

Extra informatie

Stroomaansluiting bij de tent
Broodservice
Mogelijkheid legen chemisch toilet
Wasmachine
Sanitair minder validen
WiFi

Contact Info

H.J.G. Korenblik

7481 Sn Haaksbergen
Regio Twente

Telefoon : +31(0)53 4366989
Email : info@boerderijcampingdebeek.nl
Internet : www.boerderijcampingdebeek.nl

 

Spreektalen
France

SOCIAL MEDIA

Volg ons op Instagram voor het laatste rustieke nieuws en veel campingtips!

instagram wit

RUSTIEKE STICKER

rc225Wil je de gratis en stoere Rustiek Kamperen sticker ontvangen? Mail ons je adres en we sturen hem op! (zie voorbeeld hierboven).

TABLETS & SMARTPHONES

TabletSmartphone

Uiteraard is deze website ook goed te bekijken op alle mobiele apparaten zoals tablets en smartphones.