shadow

La Berge Ombragée

De camping

Camping la Berge Ombragée ligt direct aan de rivier de Dordogne in het Franse departement Corrèze. Zet je tent op aan de rivier, ga voor een schaduwrijke plek onder de notenbomen of kies voor het gemak van een ingerichte safari- of bungalowtent.
Van alle gemakken voorzien, een gemoedelijke sfeer, ruime kampeerplekken. Kortom ouderwets goed kamperen! Het zijn de eenvoud, rust, ruimte en fijne sfeer die deze plek bijzonder maken. Relaxen in een hangmat tussen de bomen, een verfrissende duik in de rivier, een drankje bij de bar met terras aan het water (tot 19.30 uur) en ’s morgens verse broodjes bij het ontbijt. Doe waar jij zin in hebt.
Tel daar een mooie omgeving met veel mogelijkheden voor uitstapjes bij op, en je hebt alle ingrediënten voor een onvergetelijke kampeervakantie.

De omgeving

De Corrèze ligt ten zuiden van het Centraal Massief. Een rustig, groen, heuvelachtig departement met prachtige vergezichten, slingerende weggetjes en authentieke dorpjes. Er zijn talloze meren, rivieren, watervallen en bossen met schitterende wandelpaden. Verder zijn er schilderachtige kastelen te bewonderen en overal op het platteland liggen pittoreske dorpjes verspreid waarvan een aantal bestempeld wordt als “les plus beaux villages de France”

Recreatie op de camping

Kanoën, kajakken, zwemmen in de rivier, vliegvissen en vissen (bv snoekbaars), Jeu de Boules, volleyballen en badminton.

Contact info

Rudi & Jacqueline

19120 Brivezac
Regio Corrèze

Telefoon  :  +33 6 45 08 90 21
Email  :  contact@berge-ombragee.com
Internet  :  www.berge-ombragee.com
Seizoensopening

15 juni - 15 september

Informatie
Oppervlakte   2,5 Ha.
Aantal plaatsen   50  
Emplacement   250 m2
Voorzieningen
Stroomaansluitingen 40
Wateraansluitingen 3
Toiletten 6
Douches 6
Wastafels 6
Afwasplaatsen 6
Extra's

Broodservice
Mogelijkheid legen chemisch toilet

Spreektalen
Netherlands France United Kingdom France
Verhuur
Safari-tenten 2
Iconen
Wasmachine Gehandicapt Wasmachine WiFi
Betaalmogelijkheden

Contant

 

Betekenis van de iconen
 Wasmachine Een zwembad op de camping
Wasmachine Natuurlijk zwemwater in de buurt
   

 

 Wasmachine Lid van Rota de Portugal
Wasmachine Niet of minder geschikt voor caravans
Wasmachine Honden zijn niet toegestaan
Wasmachine Verwarmde sanitair voorzieningen
   

 

Wasmachine Draadloos internet(WiFi) beschikbaar
Wasmachine Camping alleen voor volwassenen
Wasmachine Voorzieningen voor minder validen
Wasmachine Er is een wasmachine aanwezig
   

SOCIAL MEDIA

Volg ons ook op Facebook, Instagram en Pinterest voor het laatste rustieke nieuws en de nieuw toegevoegde campings op deze site.

facebook wit instagram wit

pinterest logo wit

youtube wit

RUSTIEKE STICKER

rc225Wil je de gratis en stoere Rustiek Kamperen sticker ontvangen? Mail ons je adres en we sturen hem op! (zie voorbeeld hierboven).

TABLETS & SMARTPHONES

TabletSmartphone

Uiteraard is deze website ook goed te bekijken op alle mobiele apparaten zoals tablets en smartphones.